DĚTSKÝ REGÁL STOJAN NA KNIHY 79 CM Jsou knihy vašeho dítěte na všech možných místech v domě? Velká dřevěná knihovna vám pomůže udržet je přehledně uspořádané a na jednom místě! Dřevěná knihovna se bezpochyby hodí do každého dětského pokoje - jednoduchý design doplní jak pokoje s moderním interiérem, tak pokoje v typickém klasickém stylu! Až 6 látkových polic vám poskytne dostatek prostoru! Můžete do ní uložit knihy, omalovánky a cokoli dalšího! S výškou 79 cm dosáhne vaše dítě i na horní polici!... Celý popis

DĚTSKÝ REGÁL STOJAN NA KNIHY 79 CM

S výškou 79 cm dosáhne vaše dítě i na horní polici!

Pokud se něco ušpiní, snadno se vyčistí - díky hladkému dřevu a snadno čistitelnému materiálu!

Odolné materiály vám umožní používat knihovnu po mnoho let - časem se do ní začnou vejít další a další vážné knihy!

Materiál: dřevo + bavlna

Rozměry police: 62,5 cm x 30 cm x 79 cm

Rozměry balení: 88 cm x 10 cm x 19 cm

Zabaleno v kartonové krabici.

Výrobce Kik Trade
Barva bílé