Poslední kus skladem! Klasický bílý nábytek, který se hodí do dětského pokojíčku. Vysoká knihovna / regál nabízí čtyři police pro uložení hraček, plyšáků, knížek... Vhodně zapadne do dětského pokojíčku, ať už je to království dívčí, nebo chlapecké. Celková výška bílé knihovny je 118 cm.  Pro koho je určena? Doporučujeme jednak do dětského pokojíčku, ale své uplatnění nalezne i v dětském koutku, ve školkách, čekárnách ordinací. Jak je vidět z montážního návodu, je možné knihovnu přišroubovat ke zdi,... Celý popis

Poslední kus skladem!
Celková výška bílé knihovny je 118 cm.
Jak je vidět z montážního návodu, je možné knihovnu přišroubovat ke zdi, aby se zabránilo jejímu nežádoucímu pádu. K tomu slouží dva otvory v horní části knihovny.
Vysoká knihovna je dodávána v demontu, ale její složení je snadné a rychlé.
Hlavní vlastnosti dětského bílé vysoké knihovny

Rozměry: 55 x 15 x 118 cm
Hmotnost: 7,5 kg
Barva: bílá