Koupit za 820 Kč

Kvalitní knihovna Skylar má moderní nadčasový design. Se 4 otevřenými přihrádkami nabízí dostatek úložného prostoru pro knihy, boty, domácí spotřebiče a díky hloubce 30 cm i na pořadače. Robustní knihovna se zadní stěnou se vyznačuje také vysokou nosností až 10 kg na jednu přihrádku. Díky svému jednoduchému designu dokonale zapadne do každého prostoru. Ať už se jedná o obývací pokoj, kuchyň, kancelář nebo dětský pokoj, tato knihovna je všestranná a je cenným doplňkem. Montáž je rychlá a snadná. Pro pevnost a stabilitu lze knihovnu přišroubovat ke stěně pomocí zařízení proti převrácení, které je součástí dodávky. Lehce udržovatelný povrch lze v případě potřeby otřít vlhkým hadříkem. Poškrábání podlahy zabraňují také chrániče podlahy na nohou.
Výhody produktu:

Spousta úložného prostoru se 4 otevřenými přihrádkami
Vysoká nosnost až 10 kg na jednu přihrádku
Pevný a odolný
Univerzálně použitelné v kanceláři, obývacím pokoji, kuchyni či dětském pokoji
Jednoduchý a moderní design
Nenáročný na údržbu