MODERNHOME - Moderní dřevěná knihovna s kovovým rámem LOFT 3 police z kategorie DŮM A BYT | SKL od výrobce MODERNHOME LOFT BOOKCASE BRAND ModernHome Jednoduchý designpodkroví Stabilní a funkční konstrukce Dokonale vyplní interiér ložnice, obývacího pokoje, předsíně a dokonce i koupelny. Nohy zakončené ochrannými patkami 3 praktické police Výška: 80 cm Police zMDF Snadná montáž podle polského návodu MODERNÍ REGÁL SE 3 POLICEMI Stojan je ideální pro jakýkoli typ interiéru. V pokoji a obývacím... Celý popis

Jednoduchý designpodkroví
Stabilní a funkční konstrukce
Nohy zakončené ochrannými patkami
3 praktické police
Výška: 80 cm
Police zMDF
Snadná montáž podle polského návodu

MODERNÍ REGÁL SE 3 POLICEMI
Stojan je ideální pro jakýkoli typ interiéru. V pokoji a obývacím pokoji poslouží jako místo pro drobnosti, dekorace a rostliny. Můžete ho také umístit do ložnice, kde bude sloužit jako noční stolek. Nábytek se uplatní také v koupelnách jako místo na ručníky, kosmetiku a vše, co je třeba mít po ruce.

DOBŘE NAVRŽENÉ
Police jsou vyrobeny zMDF desek potažených dýhou imitující dřevo. Jejich roz měry23,5 x 29 cm vám umožní umístit vše, co chcete mít po ruce. Vzdálenost mezi policemi je 31 cm.
Rám knihovny je vyroben zpráškově lakovaného kovu, její nohy jsou zakončeny speciálními nožičkami chránícími podlahu před poškrábáním. Rám je vyroben ze čtvercových profilů o straně 12 mm.

BEZPEČNÉ BALENÍ
Výrobek byl zabalen tak, aby se k vám dostal bez poškození. Speciálně vyztužený přepravní karton a polystyrenové přepážky dostatečně chrání zboží před poškozením během přepravy a skladování.

MONTÁŽ STĚN
Součástí sady je speciální úhelník a šrouby, kterými můžete knihovnu připevnit ke zdi. To je důležité zejména v případě, že máte malé děti ,díky ochraně se nemusíte bát o jejich bezpečnost, knihovna se nepřevrátí.

ROZMĚRY:

Výška: 80 cm
Hloubka: 23,5 cm
Šířka: 29 cm
Vzdálenost mezi policemi: 31 cm
Police: 23,5 x 29 cm

SPECIFIKACE:

3 police
Určení: Obývací pokoj, ložnice, koupelna, kancelář
Materiál: MDF deska + kov
Balení: speciálně vyztužená přepravní krabice
Kód produktu: CWJ302480L BLACK