Knihovna MAXIMUS M21 je součástí skupiny systémového nábytku MAXIMUS, ale lze ji použít i samostatně nebo k jinému nábytku. Konstrukce je vyrobena z kvalitního lamina v dekoru dřeva, nožky jsou plastové ve stříbrné barvě. V knihovně MAXIMUS M21 s otevřenými policemi najdete místo nejen pro spoustu knih, ale také pro fotoalba, audio knihy, DVD nebo dekorační předměty. Knihy je možno uspořádat dle žánru, autorů nebo efektně podle barvy. Ve velkých pokojích se skvěle hodí i jako dělící stěna. Tato... Celý popis

V knihovně MAXIMUS M21 s otevřenými policemi najdete místo nejen pro spoustu knih, ale také pro fotoalba, audio knihy, DVD nebo dekorační předměty. Knihy je možno uspořádat dle žánru, autorů nebo efektně podle barvy. Ve velkých pokojích se skvěle hodí i jako dělící stěna. Tato knihovna dokáže prostoru vtisknout útulnost a příjemnou atmosféru.

Vnitřní členění je uvedeno na přidruženém obrázku případně v návodu k montáži.

Členění:

- 4x4 otevřená police.

Materiál:

- konstrukce z lamina (laminovaná dřevotříska), tl. 22 mm, hrany ABS 1,7 mm,

- plastové nožky.

Barva, dekor:

Dekor dub sonoma je nejoblíbenějším dekorem pro výrobu nábytku. Jedná se o světle hnědý odstín se zajímavou kresbou dřeva. Nepravidelná struktura dřeva podtrhuje design nábytku a dodává přírodní vzhled. Je možné jej snadno kombinovat s ostatními barvami i materiály.

dub sonoma
lamino

Rozměry:

- šířka 100 cm, výška 98 cm, hloubka 21 cm.

Balení:

- rozložené v kartonu,

- počet kartonů: 1 ks.

Montáž:

- návod k montáži je přiložen v balení,

- montáž provádí kupující.

Výrobce Maridex
Barva dekor dub sonoma