Přeměňte svůj prostor s elegantní a funkční knihovnouHledáte, jak dodat svému domovu nebo kanceláři nádech sofistikovanosti? nehledejte nic jiného než naši úžasnou polici na knihy! tato police na knihy, vyrobená s maximální péčí a důrazem na detail, je navržena tak, aby pozvedla váš prostor a zároveň poskytla dostatek úložného prostoru pro vaše milované knihy, dekorace a další. Uvolněte svou kreativitu díky nekonečným možnostemTento regál s mnoha policemi vám nabízí volnost při vystavování vašich oblíbených románů, fotorámečků a dekorativních předmětů stylovým a organizovaným způsobem. Její elegantní a moderní design se bez námahy začlení do jakéhokoli interiéru, takže se stane univerzálním doplňkem vašeho obývacího pokoje, ložnice nebo pracovny. Zažijte bezkonkurenční odolnost a kvalituTento regál je vyroben ze 100% melaminem potažené dřevotřískové desky, takže vydrží dlouho. Tloušťka 18 mm zajišťuje robustnost a stabilitu, takže můžete bez obav ukládat své věci. Bílá barva (barvy) dodává nádech elegance a sofistikovanosti a zvyšuje celkovou estetiku vašeho prostoru. Maximalizujte svůj prostor díky možnosti upevnění na stěnuObáváte se omezeného prostoru na podlaze? náš regál je dodáván s možností upevnění na zeď, což vám umožní maximálně využít vertikální prostor. Tato funkce nejenže dodá vašemu interiéru nádech jedinečnosti, ale také zajistí bezpečnost a stabilitu regálu. Technické detaily:Materiál: Materiál: 100% melaminovaná dřevotřísková deskaTloušťka: 18 mmŠířka: 48 cmVýška: 159 cmHloubka: 23. 5 cmBarva: bíláPočet poliček: 2 ks VíceOživte svůj prostor a vytvořte podmanivou atmosféru s naší elegantní knihovnou. Objednejte si ji nyní a poznejte dokonalou kombinaci stylu, funkčnosti a odolnosti!

velikost balení: 25×161×10

100% MELAMINE COATED PARTICLE BOARD